Cel na 2023? Zarabianie z LeadStar!

autor: calculators.pl

Rozpoczął się nowy rok, powoli żegnasz się z postanowieniami noworocznymi i odliczasz do kolejnej szansy na zmiany? Jeżeli Twoim postanowieniem lub życzeniem było oszczędzanie, mam dobrą wiadomość - możesz wprowadzić zmiany już dziś z pomocą LeadStar! Jest to program partnerski, który działa na rynku od 5 lat, nieustannie się rozwija i podąża za zmianami rynkowymi. Działanie w nim jest absolutnie darmowe, a może przynieść całkiem spore korzyści.

Cel na 2023? Zarabianie z LeadStar!

Jak działać w LeadStar?

Opisywany program pozwala na działanie w afiliacji. Możesz wygenerować w nim linki, po skorzystaniu z których otrzymasz prowizję. Do wyboru jest ponad 600 kampanii, z których możesz korzystać samodzielnie, ale także polecać je innym. Przykładowo, jeśli myślisz o założeniu konta w banku, wybierasz interesujący Cię bank, zakładasz konto korzystając z linku LeadStar, a potem cieszysz się otrzymaną dodatkowo prowizją. Jeśli Twój znajomy także potrzebuje nowego konta, możesz przesłać mu link, a gdy z niego skorzysta, za to działanie także otrzymasz pieniądze. Proste, prawda? Oczywiście, konta bankowe to nie jedyne, co LeadStar ma do zaoferowania. Kampanie dostępne w programie można zaliczyć do takich kategorii jak telekomunikacja, finanse, ecommerce, cateringi, usługi i wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie, więc warto zajrzeć i się rozejrzeć.

Przypominam, nic to nie kosztuje. ;) LeadStar poza ogromnym wyborem kampanii wyróżnia się także niskim progiem wypłat (od 1zł), możliwością komunikacji wieloma kanałami, narzędziami takimi jak Twitch OBS czy strony partnerskie oraz możliwością wypłat w formie kart podarunkowych.

Za co dostanę prowizję?

Każda kampania rozliczana jest w określonym modelu rozliczeniowym.

Najczęściej spotykanym jest CPS, czyli Cost per Sale. Prowizję otrzymuje się od każdego zamówienia z danego sklepu czy strony internetowej. Jest to określony procent wartości zamówienia lub określona stała stawka. Tak więc, jeśli kupujesz laptopa za 2000zł w sklepie, który oferuje 7% CPS, otrzymasz 140zł prowizji. Przy kilku takich zamówieniach może odłożyć się naprawdę spora suma.

Innym modelem jest CPL - Cost per Lead. Tam prowizja naliczana jest za wypełnione i dostarczone wnioski. Oczywiście, muszą one spełniać wymogi takie jak autentyczność danych, kontaktowość itp. Jest to model polecany dla osób, które mają bazy mailingowe lub sporą grupę potencjalnych klientów.

Następnie mamy CPA, czyli Cost per Action, gdzie prowizja przyznawana jest za wykonanie jakiegoś działania, przykładowo zapis do newslettera czy pobranie aplikacji.

Pozostałe modele rozliczeniowe są o wiele rzadziej spotykane, a są to CPC (Cost per Click), FF (Flat Fee) i CPM (Cost per Mille). Oczywiście, modele mogą się łączyć, tworząc swego rodzaju hybrydy.

Teraz, kiedy wiesz już, za co możesz otrzymać prowizję, czas przystąpić do działania. Sposób zarabiania wybierz sam - korzystaj z kampanii samodzielnie, polecaj znajomym, szukaj klientów. Wszystko w twoich rękach. Po cenne uwagi i wskazówki zajrzyj na blog LeadStar prowadzony przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem w afiliacji.

I pamiętaj, nie poddawaj się i wytrwale dąż do celu. Nie od razu Kraków zbudowano ;)

Data publikacji: 2023-01-31 09:01:41